KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16655362
nr 1665 5362
Sture Meijer
(f. 1931), Sverige
"Från GRG-Pluton". Signerad, daterad -63. Akvarell, bildmått: 20x16 cm, yttermått inklusive ram: 36x31 cm
Sture Meijer, född 1931 i Skellefteå, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 december 2024
kl 19:58:49
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Sture Meijer
Läs mer om Sture Meijer