KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12746353

nr 1274 6353

Sten Etling

(f. 1947), Sverige

Akvarell, Tält, signerad, bladets mått: 77x55 cm

Sten Etling, svensk bildkonstnär född 1947.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 9 september 2019
kl 20:38:35

5/9 20:19:27 1      Vinnande bud

Sten Etling

Läs mer om Sten Etling