KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12927023
nr 1292 7023
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Akvarell, Signerad. 1990, Sten. Bladets mått: 57x76 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
6.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:29:16
5.000 kr
6.000 kr
5.800 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
6.400 kr
6.400 kr
6.400 kr (Budbetjänt)
6.800 kr
6.800 kr
6.800 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
25 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz
Stengods
Carl Malmsten (1888-1972)
Svensk inredningsarkitekt, möbelarkitekt och professor