KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5911374
nr 591 1374
Akvarell
Signerad VN (Tillskriven Vera Nilsson), 38x31
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 juli 2009
kl 17:23:41
26/7 12:22:44