KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16583116
nr 1658 3116
Akvarell
Signerad T Supsirikool. Havsfågar. Akvarell, bildmått: 26x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 november 2024
kl 18:10:55
16/11 08:25:02
100 kr
18/11 18:05:55