KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5542464
nr 554 2464
Akvarell
signerad, Per Ã…hlin, Illustration, 32x22
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 november 2008
kl 17:51:17
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
500 kr