KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13956267

nr 1395 6267

Akvarell

Signerad KG Holm, akvarell, ca 31x41 cm, yttermått inklusive ram: 53x61 cm

Utrop:

300 kr

måndag 3 maj 2021
kl 18:03:12