KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8703359

nr 870 3359

Akvarell

signerad. , Soldater till häst, motivet: 20x23

Utrop:

500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 20 januari 2014
kl 19:10:43