KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6571174
nr 657 1174
AKVARELL
signerad, England, sekelskifte 1900, 22x41
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 september 2010
kl 18:17:40
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr