KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14749372
nr 1474 9372
Richard Geiger
(1870-1945), Österrike
Sittande modell. Signerad. Akvarell, 12x15 cm, yttermått inklusive ram: 20x23 cm
Richard Geiger, målare född 1870, död 1945.
måndag 13 juni 2022
kl 18:58:47