KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7334048
nr 733 4048
Akvarell
BLANDTEKNIK, sign. bl. a Rita, diptyk, motivets mått: 7x10, 9x8
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 januari 2012
kl 17:10:43
100 kr
200 kr
200 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)