KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16106395
nr 1610 6395
Maks Belinsky
(f. 1985), Ukraina
”Autogrill nära Bologna”. Signerad, daterad -06. Akvarell. Bildmått: ca 19,5x33,5 cm. Försäljningen sker till förmån för välgörenhetsprojektet "Art for the Future". Yttermått inklusive ram: 32x46 cm
Maks Belinsky, Ukrainsk konstnär född i Lviv 1985.
måndag 1 april 2024
kl 20:32:43