KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16108062

nr 1610 8062

Karl-Erik Forsberg

(1914-1995), Sverige

Skärgård. Signerad, akvarell, daterad - 73,53x83 cm, yttermått inklusive ram: 66x98 cm

Kondition: skadad, saknar skyddsglas

Utrop:

500 kr

måndag 1 april 2024
kl 19:17:40

Karl-Erik Forsberg

Läs mer om Karl-Erik Forsberg