KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7931405
nr 793 1405
Akvarell
K. Lindroth, tvättsträck, signerad, motivets mått: 11x17
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:58:09
23/11 08:42:28
100 kr
25/11 23:31:08