KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13846079
nr 1384 6079
Hjalmar Falk
(1856-1938), Sverige
Marin. Signerad, akvarell. Motivet: 14x21, yttermått inklusive ram: 35x43 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:24:08
14/3 10:55:25
Hjalmar Falk
Läs mer om Hjalmar Falk