KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17309351
nr 1730 9351
Herman Müller
(1840-1919), Sverige
Stockholmsmotiv. Signerad, daterad -87. Akvarell, bildmått: 49x35 cm, yttermått inklusive ram: 69x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 18:05:42
11/10 15:52:45
Herman Müller
Läs mer om Herman Müller