KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14303006

nr 1430 3006

Herman Müller

(1840-1919), Sverige

Signerad, "Norska Kusten". Akvarell, bildmått: 54x37cm, yttermått inklusive ram: 77x60cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 8 november 2021
kl 19:55:35

Herman Müller

Läs mer om Herman Müller