KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9176660
nr 917 6660
Akvarell
Henning Köie, Utsikt från fönster, signerad. -58 mm: 27x20
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 19:27:11
13/10 19:22:11