KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14145248
nr 1414 5248
Helene Wedel
(f. 1945), Sverige
"Kärlekens lön". Signerad, daterad -91. Akvarell, bildmått: 47x70cm, yttermått inklusive ram: 67x88cm
Helene Wedel, svensk konstnär född 1945.
Utrop:
800 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:54:31