KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17298059

nr 1729 8059

Heiner Peter Norberg

(f. 1939), Sverige

"Midsommarflickan", 1995. Signerad. Akvarell, bildmått: 29x36 cm, yttermått inklusive ram: 43x51 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 oktober 2025
kl 20:47:41

6/10 17:42:53 1      Vinnande bud

Heiner Peter Norberg

Läs mer om Heiner Peter Norberg