KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16714467
nr 1671 4467
Akvarell
Harald Krohg Stabell (1874-1963). Signerad, akvarell, "Fra Aal Halingdal, anno 1902" 23x29 cm, yttermått inklusive ram: 31x37
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 januari 2025
kl 19:51:37
5/1 13:34:49