KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14188282
nr 1418 8282
Hans Ekedahl
(1944-2016), Sverige
Vattenpump. Signerad. Akvarell, bildmått: 38x28, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Hans Ekedahl, svensk bildkonstnär född 1944, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:44:38
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)