KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16375255

nr 1637 5255

Akvarell

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Abekås, Signerad. 23/3 -76. Akvarell, bildmått: 15x22 cm, yttermått inklusive ram: 26x33 cm

måndag 26 augusti 2024
kl 19:22:48