KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5624102
nr 562 4102
Akvarell
fljöjtspelare, 1800-tal, 34x27
Kondition: fuktskador, skada
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 januari 2009
kl 18:36:57
250 kr
150 kr
250 kr
300 kr