KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8702328
nr 870 2328
Akvarell
Evy Låås (1923-1999), trädgårdsmotiv, signerad. , bladets mått: 77x56
Kondition: oramade
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 januari 2014
kl 19:28:02
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr
600 kr
600 kr
700 kr
800 kr