KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10562247

nr 1056 2247

Akvarell

Eva Fransén, liggande kvinna, signerad, bladets mått: 17x24

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 september 2016
kl 20:47:44