KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8559365
nr 855 9365
Ellen Jolin
(1854-1939), Sverige
Akvarell, Ellen Jolin (1854-1939), Motiv från Venedig, signerad, Venezia, motivets mått: 40x60
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 28 oktober 2013
kl 19:00:20
1.000 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.500 kr
Ellen Jolin
Läs mer om Ellen Jolin