KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17212023
nr 1721 2023
Ellen Jolin
(1854-1939), Sverige
"Rothenburg". Signerad. Akvarell, bildmått: 32x41 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 1 september 2025
kl 20:30:11
1.100 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
Ellen Jolin
Läs mer om Ellen Jolin