KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13767392

nr 1376 7392

David Bracken

(f. 1930), Sverige

Akvarell, Utsikt från Fersenska Terrassen. Signerad, 35x54 cm, yttermått inklusive ram: 54x72 cm

David Bracken, svensk bildkonstnär född 1930.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:36:36

David Bracken

Läs mer om David Bracken