KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15227059
nr 1522 7059
Akvarell
Carl L Lindqvist, Fiskebåtar i skymning. Signerad, daterad -98, Akvarell, bildmått: 23x37 cm, yttermått inklusive ram: 57x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:39:34
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)