KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15893210

nr 1589 3210

Carl Anton

(f. 1933), Sverige

Signerad. Akvarell, bildmått: 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 33x28 cm

Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 januari 2024
kl 19:01:08

8/1 18:29:54 1      Vinnande bud

Carl Anton

Läs mer om Carl Anton