KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14234245

nr 1423 4245

Akvarell

Britt Frykstrand, Stilleben med körsbär. Signerad. Akvarell, bildmått: 21x23, yttermått inklusive ram: 39x39 cm

Utrop:

500 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 19:12:11