nr 1145 7007
Akvarell
Bokomslag, "Dödens laboratorium", Lennart Wide, nr 16 1953, motivet: 30x20
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 november 2017
kl 19:02:19
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
20 nov
Retro - 50/60-tal
Läs mer om Retro - 50/60-tal