KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16363009

nr 1636 3009

Akvarell

Anna Essipova, "Uggla". Akvarell, bildmått: 57x38 cm. Signerad, oramat löst blad

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 19 augusti 2024
kl 19:30:11