KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16349010

nr 1634 9010

Akvarell

Anna Essipova, "Skata". Signerad. Akvarell, bildmått: 39x57 cm, oramat löst blad

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 5 augusti 2024
kl 18:28:48