KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15384144
nr 1538 4144
Akvarell
Anna Essipova. "Kråkor ". Signerad. Akvarell. Bildmått: 38x56 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:00:00
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)