MÖBLER / Skåp & hyllor / Lavoar 10952349

nr 1095 2349

Lavoar

Tidigt 1900-tal, stenskivor, längd: 75 cm, djup: 50 cm, höjd: 72 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 mars 2017
kl 20:14:38

13/3 20:09:38 1      Vinnande bud