ART / Sculptures and works of art / Wall sculpture 12213035

nr 1221 3035

WALL SCULPTURE

Birgitta Stenberg, Signerad 2007, earthenware, 26x28, minor cracks.

Birgitta Stenberg, Signerad 2007, lergods, 26x28

Condition: nagg

600

SEK 250

Monday December 3 2018
at 20:01:29

Lergods