MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Wall hanging 13746497

nr 1374 6497

WALL HANGING

19th century, uppfodrad duk, 120x200 cm, äldre malskador.

1800-tal, uppfodrad duk, 120x200 cm

Condition: äldre malskador,

800

SEK 900

Monday January 25 2021
at 19:31:14