KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Triptyk 14177143
nr 1417 7143
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Triptyk, Tusch, (+ bok), "Nice". Signerad, daterad -93, yttermått inklusive ram: 31x103 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:48:07
3/9 09:26:16
1.500 kr
3/9 19:22:20
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas