ÖVRIGT / Diverse / Tempera 16894481

nr 1689 4481

Christer von Rosen

(1928-2015), Sverige

Tempera, 2 st, Signerad, daterad 1963, Shakespeare/smärtan, yttermått inklusive ram: 31x37-39x32

Christer von Rosen, svensk målare, tecknare och grafiker född 1928, död 2015.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 mars 2025
kl 18:40:35

22/3 12:12:36 1      Vinnande bud

Christer von Rosen

Läs mer om Christer von Rosen