BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 6332034

nr 633 2034

Bordslampfot

metall/alabaster, kolonn, sent 1800-tal, höjd: 45

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 5 april 2010
kl 18:55:30