MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Symphonium 17222119
nr 1722 2119
Symphonium
19th century, med spelskivor. Length: 19 cm, width: 17 cm, height: 10 cm, saknar vev slitage.
1800-tal, med spelskivor. Längd: 19 cm, djup: 17 cm, höjd: 10 cm
Condition: saknar vev slitage
700
SEK 300
Monday September 8 2025
at 18:03:22
8/9 17:49:11