MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 11356164
nr 1135 6164
Taburett
Senempire
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 19:25:47
9/10 16:04:26
Senempiren