MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Pall 13846638

nr 1384 6638

Pall

Höj och sänkbar. Höjd: 54cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 15 mars 2021
kl 19:36:07