MÖBLER / Soffor / Soffa 13878611
nr 1387 8611
Soffa
Jugend. Längd: 132cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
onsdag 7 april 2021
kl 03:49:22
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.