KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser 16416222
nr 1641 6222
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Skisser, 3 st, Oramade lösa blad. Signerade, bladets mått: 38x47 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2024
kl 18:12:02
9/9 14:50:40
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström