Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Serigrafi 10928070



*

nr 1092 8070


Richard Ryan

(f. 1974), Sverige


Serigrafi, Richard Ryan (f. 1974), New York, 2/10, bladets mått: 48x62


Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

Sista tid för bud online:

måndag 27 februari 2017
kl 20:22:16


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
25/2 20:27:35 1      100 kr
27/2 15:14:06 2      200 kr
27/2 19:14:40 3      200 kr
27/2 19:14:40 2      200 kr (Budbetjänt)
27/2 19:21:26 4      250 kr
27/2 19:38:58 5      500 kr
27/2 19:50:17 3      400 kr
27/2 19:50:17 5      450 kr (Budbetjänt)
27/2 20:09:31 6      500 kr
27/2 20:09:31 5      500 kr (Budbetjänt)
27/2 20:09:43 6      600 kr
27/2 20:10:18 5      700 kr
27/2 20:13:18 6      800 kr
27/2 20:17:16 5      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Konstnär/Designer

Richard Ryan

Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.

Läs mer om Richard Ryan
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier new york richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:13
  • 7045 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:05
  • 7044 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 200 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 18:16




Ladda ner broschyr