KONST / Litografier / Serigrafi 14502054
nr 1450 2054
Bo Larsson
(f. 1945), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 76/200, Stockholm. Bildmått: 32x53, yttermått inklusive ram: 34x56 cm
Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:23:30
21/2 20:17:30
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm