KONST / Litografier / Serigrafier 13878685
nr 1387 8685
Roland Kempe
(1907-1991), Sverige
Serigrafier, 2 st, Signerad, numrerad 71/150, yttermått inklusive ram: 50x66 cm
Roland Kempe, född 1907 i Stockholm, död där 1991, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:54:12
29/3 19:49:12
Roland Kempe
Läs mer om Roland Kempe